From: matina letsa [mailto:matinaletsa@yahoo.gr]
Sent: Saturday, February 04, 2012 10:32 PM
To: EDOEAP
Subject: Σχετ: ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΔΟΕΑΠ
Η πρόληψη έχει άλλη όψη, κυρά Σπανοπούλου και κυρ Δεμερτζή.Ποιός είχε τη βασική ιδέα της ανάπτυξης του γυμναστηρίου και πόσο κόστισε η υλοποίησή της; Αν θέλετε την ταπεινή γνώμη ενός συνταξιούχου, που έχει ανάγκη από φυσιοθεραπείες, θα έπρεπε να μεριμνήσετε ώστε να έχει τη δυνατότητα να κάνει συνεδρίες όχι αναγκαστικά 20 το χρόνο. ΄Οσο για το κάλεσμα προς τους συναδέλφους, ούτε οι νεώτεροι μπορούν να έρθουν, αφού τρέχουν για τον άρτο τον επιούσιο, ούτε οι “ώριμοι” που δεν μένουν στο κέντρο. ΄Αρα σε ποιά υπερπληθώρα συναδέλφων απευθύνεστε;΄Οσο για τους συνταξιούχους,αν αντέξουν στις περικοπές κυρίων και επικουρικών και στην αύξηση της συμμετοχής τους στις δαπάνες από οδοντιατρικές -όχι μόνο-εργασίες, φαντάζομαι να μην τους έχει περικοπεί και το επίδομα κηδείας! Κατά τα άλλα προφάσεις εν αμαρτίαις.!